Wysyłka zamówień 

TRANSPORT KURIEREM GRATIS!

Towar wysyłam w ciągu 48h, od daty złożenia opłaconego zamówienia, za pośrednictwem firm kurierskich. 

Kurier będzie się z Państwem kontaktować w celu ustalenia daty odbioru Towaru.

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki u kuriera. Koszt pobrania wynosi: 25 PLN

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM NA KONTO

Po zakupieniu danego produktu, Kupujący dokonuje przelewu na konto Sprzedawcy. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, transakcja przechodzi do dalszego etapu realizacji.

PŁATNOŚĆ ZA POŚREDNICTWEM OPERATORA BŁYSKAWICZNYCH PŁATNOŚCI - PAYU

Dla wygody i komfortu realizacji transakcji udostępniliśmy Państwu metodę płatności opartą o tzw. "system błyskawicznych płatności" PayU. Operator udostępnia wiele form rozliczania transakcji, w tym m.in: płatność przelewem online, płatność kartą kredytową czy nawet możliwość zapłaty za produkt w ratach. To tylko kilka z metod, które dostępne są dla Klientów w ramach systemu PayU.  

Należy zauważyć, że do transakcji z wykorzystaniem operatora PayU, doliczana bedzie prowizja w wysokości 1,4% od całkowitej kwoty transakcji.

ZAKUPY NA RATY

Sprzedaż towarów w systemie ratalnym jest możliwa za pośrednictwem operatora płatności błyskawicznych PayU. Aby zakupić towar na raty, w trakcie wyboru metody płatności należy wybrać "PayU", a następnie po zakończeniu procesu zamówienia, po przekierowaniu Państwa na stronę operatora PayU jest możliwość wyboru płatności w systemie ratalnym. W chwili obecnej bankiem, który udziela kredytu w formie sprzedaży ratalnej, za pośrednictwem PayU jest Alior Bank S.A.