Sklep Animax Bedding jest własnością DORAN GROUP

Pomysł stworzenia sklepu z Podsypkami Pelletowymi z serii Animax Bedding to kolejny krok zgodny z misją Naszej Firmy. Stawiamy sobie za cel działanie w zgodzie z naturą i propagowanie szeroko pojętej ekologii.

O Firmie

Specjalizujemy się w Technologiach Odnawialnych Źródeł Energii związanych przede wszystkim z wykorzystaniem biomasy na cele energetyczne. Naszym Klientom dostarczamy nie tylko gotowe rozwiązania w zakresie technologii, ale przede wszystkim służymy kompleksowym doradztwem w zakresie projektowania i budowy kotłowni, zakładów produkcji pelletu oraz produkcji podściółki pelletowej, zakładania plantacji roślin energetycznych oraz ogólnego wykorzystywania potencjału biomasy.

Nasza Oferta

Skierowana jest do wszystkich firm i organizacji, które zamierzają wykorzystać biomasę, zarówno leśną jak i biomasę agro, do pelletyzacji bądź bezpośredniego spalania. Mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie i profesjonalną obsługę. Naszą misją jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości usług i produktów z sektora energii odnawialnej, dzięki czemu razem pomagamy środowisku a co za tym idzie całej Planecie.